PERSONÁLNÍ LEASING

Personální leasing je flexibilní proces zaměstnávání formou dočasného přidělení agenturou práce v případě nedostatku pracovních sil ve vašem regionu, agentura práce zaměstná flexibilně určitý počet pracovníků, o které se komplexně postará. Zaměstnanci agentury nastoupí k výkonu práce ve Vaší společnosti. Zaměstnance můžete využívat tak dlouho jak je momentálně potřebujete.

 

Dlouhodobé přidělení agenturních zaměstnanců

Zajistíme dlouhodobý pronájem agenturních zaměstnanců bez jejich zařazení do stavu společnosti zákazníka. Poskytneme zákazníkovi svůj existující personál nebo provedeme vyhledávání a výběr kandidátů podle požadavků klienta.

 

Temporary help

Pokud potřebujete pracovníka jen na určitou dobu, na zvládnutí mimořádné zakázky, pro období sezóny, v době dovolených nebo v případě nemoci Vašeho zaměstnance, můžete využít nabídky Temporary Help.

 

Try & Hire

Tato služba je využívána v případě, kdy si chcete nového pracovníka nejprve vyzkoušet, než jej zaměstnáte natrvalo. V tom případě vám pracovníka dočasně přidělíme na libovolně dohodnutou dobu a poté ukončí pracovní poměr s naší agenturou a nastoupí jako váš kmenový zaměstnanec.

 

VÝHODY PERSONÁLNÍHO LEASINGU

 

Personální leasing umožňuje bez zatížení kmenového stavu zapojit tolik zaměstnanců, kolik společnost potřebuje pro skutečnou pracovní zátěž.

Vhodný způsob zajištění výrobního procesu pro dočasný projekt.

Snížení časových a finančních nákladů na vyhledávání zaměstnanců.

Snižující se administrativní a časové náklady na personální administrativu či účetnictví.

Krátkodobé zapůjčení našich agenturních zaměstnanců dle Vašich potřeb.

 

 

 

kontaktujte násdalší služby