AUTODOPRAVA

Hledáme řidiče pro mezinárodní kamiónovou přepravu!

V současnousti hledáme pro autodopravce v České republice řidiče pro mezinárodní kamiónovou přepravu k řízení kamiónů po Evropské unii.

V případě, že Vás nabídka zaujme, prosím, registrujte se v naší databázi, případně nás kontaktujte.

contact usother services

Job offers

ŘIDIČ MKD
Jihomoravský kraj
ČSAD Hodonín
od 1500 EUR
Náplň práce

Požadujeme

Nabízíme

Řidič MKD
Ústecký kraj
Město Dubí
od 1500 EUR
Náplň práce

Jízdy po EU

Požadujeme

Nabízíme

Řidič MKD
Královehradecký kraj
CEE Logistics
od 1500 EUR
Náplň práce

Jízdy po EU

Požadujeme

Zkušenost v kamiónové přepravě
Čistý trestní rejstřík
Ochota pracovat v České republice
Ochota a schopnost řídit v Evropské unii
Znalost dalšího jazyka jen vítána (není nutná)

Nabízíme

Plat OD 1500 EUR
Moderní vozový park
Jistotu zaměstnání u stabilní české společnosti
Vyplácení mzdy pravidelně a v termínu
Školení (zajistíme veškerá potřebná školení v ruštině
Vyřízení veškerých dokumentů nezbytných pro řízení kamiónů v Evropské unii
Ubytování