RECRUITMENT

Specializujeme se na vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců, kterých je v ČR na určitých pracovních pozicích nedostatek. Díky síti zahraničních partnerů Vám dokážeme vyhledat kandidáta, jehož kvalifikace se setká s Vašimi požadavky. V rámci recruitmentu od nás získáte komplexní zajištění problematiky relokace zaměstnance, splnění povinností cizince i zaměstnavatele a podporu adaptace na pracovní prostředí a život v České republice.

Vytvořili jsme  pro Vás nadstandartní proces náboru, který zahrnuje širokou škálu činností a končí  začleněním úspěšného kandidáta do Vašeho týmu, čímž reflektujeme naše zaměření na výslednou kvalitu poskytovaných služeb, dlouhodobou spolupráci s klientem, ale také  odpovědnost vůči Vašemu novému zaměstnanci.

 

POPIS SPOLUPRÁCE

 

PROČ RECRUITMENT OD NÁS ?

 

 

VYHLEDÁVÁNÍ KANDIDÁTŮ NAPŘÍČ GLOBÁLNÍM PRACOVNÍM TRHEM


Vhodného kandidáta hledáme nejen v ČR, ale také na zahraničních pracovních trzích. Disponujeme  sítí partnerských organizací v zahraničí. 

 

 

PERSONÁLNÍ DIAGNOSTIKA


Psychodiagnostika, identifikace a odstraňování kulturních rozdílů, poradenství, ověření vzdělání, ověření jazykových znalostí, ověření profesních znalostí a referencí. 

 

 

 

MODERNÍ ONLINE NÁSTROJE


Využíváme moderních online nástrojů, které šetří čas Vás, kolegů a nadřízených, kteří s Vámi interně spolupracují na výběru vhodného kandidáta.

Díky volně dostupné databázi uchazečů, psychodiagnostice, online pohovorech, můžete s nimi jednoduše sdílet hodnocení kdykoliv a odkudkoliv.

 

OBOROVÁ SPECIALIZACE


Vytvoříme individuální řešení  k procesu náboru  a legalizačních záležitostí v jednotlivých oborových specializacích.

Uchazeče připravíme  k  bezproblémovému nástupu do zaměstnání. 

 

 

kontaktujte násdalší služby